Saturday, 22 January, 2022  08:10 AM

  • Ibu Pejabat DVS Melaka

Pejabat Pengarah dan Timbalan Pengarah

Nama Hubungi
Dr. Aidi bin Mohamad
Pengarah
Sambungan 7100
aidimohamad@dvs.gov.my
Siti Nurazmida bt Noor Azuan
Setiausaha
Sambungan 7103
azmida@melaka.gov.my

Pentadbiran

Nama Hubungi
Roshidi Bin Muhammad Jamil Neo
Ketua Pembantu Tadbir
Sambungan 7104
roshidi@melaka.gov.my
Murni Bte Janudin
Kewangan
Sambungan 7105
murnijanudin@melaka.gov.my
Nur Hanani Bte Rusli
Kewangan
Sambungan 7106
nurhanani@melaka.gov.my
Jasmani Mohd Nor
Perkhidmatan
Sambungan 7107
jasmani@melaka.gov.my
Noor Atikah bt Ibrahim
Perkhidmatan
Sambungan 7107
atikah@melaka.gov.my
Nurelinaafiqah binti abdullah
Kewangan
Sambungan 7105
nurelinaafiqah@melaka.gov.my
Nurul Izzaty bt Mohd Nazari
HRMIS/Cuti
Sambungan 7107
izzaty@melaka.gov.my
Normi B. Zashali
Aset/ Stor
Sambungan 7108
normi@melaka.gov.my
Karnain B. Sarong
Pembantu Am Pejabat
Sambungan 7124
karnain@melaka.gov.my
Arifin B Sulaiman
Pemandu
Sambungan 7112
arifinsulaiman@melaka.gov.my
Mohd Norani bin Khamis
Pemandu
Sambungan 7112
norani@melaka.gov.my
Ahmad Jais Bin Md.Seh
Pemandu
Sambungan 7112
ahmadjais@melaka.gov.my
Irwan Effendy B. Hasan
Pekerja Awam
Sambungan 7112
irwaneffendy@melaka.gov.my

Pembangunan Industri Ternakan

Nama Hubungi
-
Ketua Bahagian
+606-232 5102
veterinar@melaka.gov.my
Norazame B. Hj. Baba
Pegawai Perancang
Sambungan 7001
norazame@melaka.gov.my
Muhammad Riduan B. Muhamad Sarip
Ruminan
Sambungan 7000
mriduan@melaka.gov.my
Khdirunizam bin Othman
IAT
Sambungan 7004
khdirunizam@melaka.gov.my
Nurul Khaneeza Bt. Aziz
A.I
Sambungan 7012
khaneeza@dvs.gov.my
Zainal Ariffin B. Mohamed Abd. Ghani
A.I
Sambungan 7016
zainal.a@dvs.gov.my
Rubiah Bt. Mohamed
Unggas
Sambungan 7015
rubiah@dvs.gov.my
Abdul Rahim bin Karim
Walit/Pemakanan
Sambungan 7014
a.rahim@dvs.gov.my
Khalidzulhuddin bin Zainal
Teknologi Maklumat
Sambungan 7013
khalidzulhuddin@melaka.gov.my
Mohamad Rashid bin Mohamed Ariff
Pekerja Awam
Sambungan 7016
mrashid@melaka.gov.my
Muhammad bin Aziz
Pekerja Awam
Sambungan 7016
muhammad.aziz@melaka.gov.my
Ismail B Abu Bakar
Pekerja Awam
-
ismailbakar@melaka.gov.my

Kesihatan

Nama Hubungi
Dr. Marni binti Mohamad
Ketua Bahagian
Sambungan 7101
marni@dvs.gov.my
Zainal bin Mihat
Seksyen Kawalan dan Pembasmian Penyakit
Sambungan 7118
zainalm@melaka.gov.my
Salamiah Bt. Sarif
Seksyen Kawalan dan Pembasmian Penyakit
Sambungan 7113
salamiah@dvs.gov.my
Burhannudin bin Mohd Fadzil
Ubat/Vaksin
Sambungan 7115
buhannudin@melaka.gov.my
Muhammad Nazrul bin Dzulkifli
Ubat/Vaksin
Sambungan 7115
nazrul@melaka.gov.my
Faizal Basri B. Ismail
Makmal
Sambungan 7115
faizalbasri@melaka.gov.my
Mohd Faizal B. Razali
Makmal
Sambungan 7115
mfaizal@dvs.gov.my
Masliana Bt. Basri
Permit
Sambungan 7010
masliana@dvs.gov.my
Nurul Nadiah binti Mohd Jalil
Permit
Sambungan 7010
nnadiah@melaka.gov.my
A.Loorthasamy A/l Anthony
Pekerja Awam
Sambungan 7115
loorthasamy@melaka.gov.my
Abdul Rahman bin Wahab
Pemandu
Sambungan 7115
a.rahman@melaka.gov.my

Regulatori

Nama Hubungi
Dr. Tuan Ajmal Bt. Tuan Kamaluddin
Ketua Bahagian
Sambungan 7102
ajmal@dvs.gov.my
Amran bin Zainal Maniam
Aduan
Sambungan 7116
amran@melaka.gov.my
Ehnan bin Jauni
Aduan
Sambungan 7116
ehnan@dvs.gov.my
Haszufikah Bt. Yusoff
Perlesenan/Kompaun
Sambungan 7117
haszufikah@melaka.gov.my

Penguatkuasa

Nama Hubungi
Raja Mazlan bin Raja Mamat
Ketua Penguatkuasa
Sambungan 7119
mazlan@dvs.gov.my
Muhammad Haikal Fahmi bin Mat Bazir
Pegawai Operasi
Sambungan 7120
haikal@dvs.gov.my
Rohaipizam bin Mat
Pegawai Operasi
Sambungan 7120
rohaipizam@dvs.gov.my
Mohd Azrol Bin Md Arof
Penguatkuasaan / Operasi
Sambungan 7120
azrol@dvs.gov.my
Hazazy Bin Ahmad
Penguatkuasaan / Operasi
Sambungan 7120
hazazy@dvs.gov.my
Nurul Azean Bin Ja'afar
Penguatkuasaan / Operasi
Sambungan 7120
n.azean@dvs.gov.my
Abd Hanan bin Mohd Rosli
Penguatkuasaan / Operasi
Sambungan 7120
hanan@dvs.gov.my
Azizol bin Ismail
Penguatkuasaan / Operasi
Sambungan 7120
azizol@dvs.gov.my
Muhammad Amirul Asyraf bin Nazeman
Penguatkuasaan / Operasi
Sambungan 7120
amirulasyraf@dvs.gov.my
Mohamad Firdaus bin Mayassin
Penguatkuasaan / Operasi
Sambungan 7120
firdaus.mayassin@dvs.gov.my
Ameer Iezrull bin Azmi
Penguatkuasaan / Operasi
Sambungan 7120
ameer.iezrul@dvs.gov.my
Muhamad Zulhairi bin Norhafifi
Penguatkuasaan / Operasi
Sambungan 7120
zulhairi@dvs.gov.my
Rahayu bte Mohamad Yunus
Kerani Pentadbiran
Sambungan 7120
rahayu@dvs.gov.my
Nor Ismail B. Hamid
Pemandu
Sambungan 7120
norismail@dvs.gov.my
Abdul Razak bin Tambi
Pekerja Awam
Sambungan 7120
abdrazak@dvs.gov.my